JESENSKE DEKORACIJE

Autor: Maja Poslon Živković, 7. 11. 2016.

Jesen nam, osim finih plodova, donosi i mnoštvo boja i mirisa, a takva bogata paleta jeseni vrlo je inspirativna prilikom uređenja interijera. Naime, tople jesenske boje stvaraju ugodnu atmosferu, a dom (ili našu učionicu)  pretvaraju u ugodnu oazu opuštanja. Da biste postigli taj jesenski ugođaj, možete dekorirati  dom jesenskim plodovima poput bundeva, kestena, kukuruza... Također, ako ste malo kreativniji, možete izraditi zanimljive aranžmane ili druge dekoracije od suhog lišća i granja. Upravo to su učenici 2.a razreda napravili u svojoj učionici.

Mnogobrojno bojama okupano lišće koje se našlo na tlu ovih dana probudilo je kreativnost učenika koji su listić po listić lijepili i stvorili pravo veliko šareno stablo.

Iskoristite i Vi ovo predivno razdoblje i dozvolite jeseni da vam probudi maštu i kreativnost te stvorite predivan jesenski ugođaj u svom domu.

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr