2.A OPET SLAVI!

Autor: Maja Poslon Živković, 20. 2. 2017.

Ovaj sportski vikend je za naš razred bio jako uspješan! Nogometaši su osvojili 3. mjesto u Mađarskoj, a košarkaši 1. mjesto na Regionalnom turniru u Osijeku.

1.mjesto na Regionalnom turniru u mini košarci u Osijeku

(Filip Milušić, Josip Drenić, Hrvoje Zvocak, Jakov Ovžetski)

Naš razred baš je pravi sportski razred! Često zajedno slavimo sportske uspjehe naših prijatelja iz razreda. Ovaj vikend to su bila čak dva susreta, nogometni i košarkaški. I na oba su naši prijatelji odnijeli medalje i pehare.

Košarkaši su, pod vodstvom trenera Liberta Zvocaka i Tomislava Pleša, zauzeli prvo mjesto i ponijeli kući pehar i medalje. Za najboljeg igrača je proglašen Luka Barać iz 2.c. Bravo, dečki!

Nogometaši, pod vodstvom trenera Silvija Ježića, su pak odnijeli 3.mjesto na turniru u Mađarskoj. Posebno se istaknuo Jona Ježić iz 2.c, koji je proglašen najboljim strijelcem. Osim njega, hrabro su se borili i Izak Ježić, Noa Falamić, Jakov Vukušić, Lovro Tadić, Matej Miličić i Petar Rendulić.  Bravo!

Ponosni smo na njih i od srca im čestitamo!

3. mjesto na Nogometnom turniru u Szigetvaru

(Niko Grgić)

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr