CVJETNI KORZO

Autor: Maja Poslon Živković, 27. 5. 2018.

I ove godine je u našem gradu 27. svibnja 2018. održan Cvjetni korzo pod organizacijom naše škole, Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac,  Društva „Naša djeca“ Donji Miholjac te Dječjeg vrtića "Pinokio".

U Cvjetnom korzu su sudjelovali: Dječji vrtić „Pinokio“, OŠ „August Harambašić“, Gradska limena glazba Donji Miholjac i Društvo „Naša djeca“ Donji Miholjac te gošće iz Osnovne škole "Hrvatski sokol" Podravski Podgajci – Područna škola Črnkovci i KUU "F. Ebling" iz Svetog Đurđa.

Djeca su bila odjevena u prekrasne leptiriće, cvjetiće, bubamare, puževe, vilenjake i voće. Vesela povorka, predvođena školskim Mažoretkinjama i Gradskom limenom glazbom, je imala mimohod kroz centar grada. Nakon mimohoda svaka skupina je izvela svoj nastup na ljetnoj pozornici.

Učitelji naše škole koji su pripremili program su: Mirela Ćosić, Marko Mikić, Marija Jarabek, Zlatana Šrajer, Valerija Čmelak, Mirna Šimenić te učiteljica pripravnica Manuela Havidić.
Grad je blistao u veselim, šarenim bojama, dječjim pjesmama, plesu i veselju.
Zahvaljujemo djeci i roditeljima koji su sudjelovali!

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr