"UČINIMO SVIJET BAJKOM" - SVEČANO OBILJEŽEN DAN ŠKOLE

Autor: Maja Poslon Živković, 1. 6. 2017.

31. svibnja, u srijedu, svečano smo obilježili još jedan Dan škole. Akademiji u kino-dvorani nazočili su brojni uzvanici - ravnatelji susjednih škola, predstavnici brojnih udruga i društava, donjomiholjački župnik te mnogobrojni učenici i građani Donjeg Miholjca.

Proslavu Dana škole započeli smo svetom misom u crkvi Sv.Mihaela arkanđela posvećenoj svim preminulim učenicima i učiteljima naše škole. Svečana akademija, predvođena našom učenicom Stellom Tomac, održana je u prepunoj kino-dvorani.

Na samom početku programa sve nazočne je srdačno pozdravio ravnatelj naše škole, gospodin Vedran Aladić, te se je u svom kratkom obraćanju osvrnuo na dosadašnja postignuća učenika i učitelja naše škole. Posebno dirljivo je bilo iznenađenje za bivšeg učitelja, gospodina Stevu Nemeta, kojem je ravnatelj čestitao 90.rođendan poklonivši mu simboličan dres s brojkom 90.

U programu svečane akademije su sudjelovali učenici pjevačkoga zbora i tamburaškoga orkestra pod vodstvom učitelja Borisa Šilija i Darka Nikolića te uz klavirsku pratnju učiteljice Silvije Ježić-Knežević,

zatim dramske skupine pod vodstvom učiteljica Valerije Čmelak, Ajde Zubčić i Vesne Aladić, a posebno iznenađenje su bile naše mažoretkinje, predvođene učiteljicom Zlatanom Šrajer, sa svojim prvim službenim nastupom koji je oduševio sve prisutne.

Hvala svima koji su svojim prisustvom uveličali naš dan!

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr