"DJECA SU DRUGA POLOVICA DUGE..."

Autor: Maja Poslon Živković, 9. 6. 2017.

"Kad pojave se u igri

poslije kiše duge;

djeca su druga

polovica duge."

Jučer, 8.lipnja, učenici 2.a su održali priredbu povodom završetka školske godine, koju su pripremili za svoje roditelje te nam razgalili srca svojom dječjom iskrenošću.

Pri samom ulasku u učionicu mogli smo primijetiti lagano uzbuđenje dječice koja su zajedno s nama nestrpljivo iščekivala početak priredbe.

Početak priredbe je obilježila vijest da je čak šest literanih radova iz 2.a razreda objavljeno u najnovijem broju dječjeg časopisa Prvi izbor pa smo ponosni na naše mališane jedva dočekali da započnu sa svojim izvedbama.

Kroz cijeli program nas je vodila Ana pozdravivši nas i zaželivši nam ugodnu večer uz male izvođače.

Nizom recitacija, pjesmica te igrokaza predstavili su nam se naši najmiliji, a mi smo ih za svaku izvedbu nagradili velikim, iskrenim, srdačnim pljeskom.

Hvala našim mališanima što su nam na dlanu pružili svoja ogromna srca!

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr