NAŠI UČENICI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA

Autor: Renata Siročić-Pleić, 16. 2. 2018.

I ove su školske godine naši učenici sudjelovali na školskim natjecanjima iz obrazovnih predmeta, a najuspješniji su se plasirali na županijsku razinu natjecanja.

Na Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika plasirale su se Rebecca Mitrović (7.a) i Lea Aladić (8.b), s mentoricom učiteljicom Zrinkom Jurčević.

Plasman na Županijsko natjecanje iz engleskog jezika ostvarile su Janja Mišić (8.b) i Stella Tomac (8.c) s mentoricom učiteljicom Kristinom Andračić.

Na Županijskom natjecanju iz likovne kulture sudjelovat će Tena Barjaktarić (5.b), Kata Majdenić (5.c), Matea Marević (6.a), Ana Benak (6.b) i Ana Falamić (6.b), a mentoricom učiteljicom Višnjom Shala.

Sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz matematike ostvarili su Lovro Ćosić (6.b), Borna Job (6.b) i David Bucko (6.b) s mentoricom učiteljicom Brankom Cigrovski te Tina Skender (8.c) s mentorom učiteljem Dinom Dumančićem.

Na Županijsko natjecanje iz povijesti plasirali su se Mislav Knežević (7.a9 i Lora Opančar (8.b), s mentoricom učiteljicom Jelenom Šarčević.

Na Županijskom natjecanju iz geografije sudjelovat će Sunčica Mandić (5.c), Dinko Andračić (5.b), Ana Ovcin (6.c), Borna Job (6.b), Una Tintor (6.c), Ana Sić (8.b), Stella Tomac (8.c) s mentorom učiteljem Marijem Pintarićem.

Na Županijskoj vjeronaučnoj olimpijadi sudjelovali su Mislav Knežević (7.a), Nia Korov (7.b), Antea Bolčina (7.b) i Ana Benak (6.b) s mentoricom učiteljicom Jasminom Matošević.

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr