SVEČANI DOČEK PRVAŠIĆA

Autor: Maja Poslon Živković, 9. 9. 2019.

Danas je prvi dan nastave u svim školama diljem naše zemlje, no najposebniji prvi školski dan je upravo prvašićima. Uz prigodan program danas su u 11,00 sati naši prvašići kročili u svoju školu, upoznali svoje učiteljice i dobili raspored sati.

Mnoštvo učenika prvašića i njihovih roditelja okupilo se danas u holu naše škole te pratilo prigodni program pripremljen samo za njih.

Ravnatelj naše škole pozdravio je najmlađe učenike naše škole i njihove roditelje te im zaželio vesele i ugodne dane s njihovim prvim učiteljicama i uspješnu prvu školsku godinu.

Kao i svake godine, njihovi stariji kolege su pripremili kratku priredbu za prvašiće te uz recitacije i pjesmu pozdravili svoje nove prijatelje.

Nadamo se da su i prvašići i njihovi roditelji uživali u ovom programu, a svim učenicima prvih razreda naše škole želimo veselu i uspješnu školsku godinu punu smijeha, radosti, ali i novih saznanja.

« Rujan 2020 »

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr