Svjetski dan djeteta

Svjetski dan djeteta bio je tema prvog projektnog dana održanog 27. listopada 2010. godine  u Osnovnoj školi "August Harambašić" Donji Miholjac. Svi učenici bili su raspoređeni u radionice razredne i predmetne nastave. Nakon što su vrijedno radili od 8,15 sati do 10,30 sati, završili su svoje radionice i slušali putem razglasa što se radilo u drugim radionicama. Projektni dan završio je u holu škole gdje su svi mogli pogledati i poslušati uratke iz radionice glazbene kulture i radionica Glazbene škole. Informatičari su u suradnji s novinarima izradili prezentaciju na kojoj se može i slikom i riječima vidjeti  što se radilo i koji su rezultati rada.

NOVINARI

Priloženi dokumenti:
PROJEKTNI DAN.ppt

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr