Osječko-baranjska županija nagradila je 684 učenika i 78 mentora za njihove uspjehe u školskoj 2023./2024. godini. Svečana dodjela nagrada održana 16. rujna 2024. godine u Gospodarskom centru OBŽ-a. Nagrade su se dijelile u četiri kategorije: opći uspjeh ostvaren tijekom cjelokupnog osnovnoškolskog odnosno srednjoškolskog obrazovanja, uspjeh ostvaren na državnim natjecanjima, zapaženi rezultat na državnim smotrama i zapaženi rezultat učenika s teškoćama u razvoju

Učenica Leona Bereš nagrađena je za ostvaren prosjek 5,00 tijekom svih osam godina osnovnoškolskog obrazovanja, a ženska stolnoteniska reprezentacija naše škole koju čine učenice Hana Čmelak, Julija Schweigert, Hana Miličić i Laura Vidaković te voditelj Alen Vuzem nagrađeni su za ostvareno 1. mjesto na Državnom natjecanju školskih sportskih društava u Poreču.

Brojnim nazočnim učenicima, učiteljima, ravnateljima i uzvanicima obratili su se obnašatelj dužnosti župana Mato Lukić te pročelnica Upravnog odjela za  obrazovanje i mlade Miranda Glavaš-Kul te su prigodnim riječima čestitali najuspješnijima na ostvarenim rezultatima.