Nakon prošlogodišnjeg ostvarenog izvrsnog rezultata naše škole u projektu Mali veliki talenti, projekt se nastavlja i ove nastavne godine i traje do 6. studenog 2024.

Dragi učenici i roditelji,

kao što znate, prošle smo se godine svi uključili u Konzumov projekt MALI VELIKI TALENTI i nekoliko mjeseci svakodnevno sakupljali kupone i donirali ih školi te sakupili nevjerojatnih 24 113 KUPONA (dvadeset četiri tisuće i sto trinaest kupona).

U dogovoru sa svim učiteljima razredne i predmetne nastave, Područne škole Rakitovica i Osnovne glazbene škole te sa stručnim suradnicima kupone smo zamijenili za kvalitetnu i vrijednu opremu za naše učenike:

Digitalni mikroskop (2), Optički mikroskop (1),  Set sportskih lopti – 8 komada u setu (2), Veliki gimnastički set (1),  Veliki mikado (1), Set igara tangram (4), Set za učenje razlomaka (2), Konstruktor s lopticama (3), Sunčev sustav (2), Set logičkih društvenih igara (2), Set edukativnih društvenih igara (1), Magnetna ploča za pisanje (3), Torba za pohranu lopti (5), Mrežasti tunel za provlačenje (1), Štule u obliku kantice (1 ), Semafor za mjerenje buke (2), Komplet dresova za timske sportove veličina S (1), Komplet dresova za timske sportove veličina M (2), Komplet dresova za timske sportove veličina L (2), Tamburin (1), Clics rollerbox 20 u 1 (1), Uvećani model ljudskog srca (1), Užad za trening (1), Pješčani satovi (1).

Ovom zajedničkom akcijom i trudom omogućili smo našim malim i velikim osnovnoškolcima dodatne sadržaje za učenje, sport i razvijanje kreativnosti.

Obavještavam vas da je upravo započela nova sezona Malih velikih talenata 2 koja traje do 6. studenog 2024. i u kojoj ćemo za svakih potrošenih 10 eura u Konzumovim prodavaonicama i webshopu za kupnju posebno označenih proizvoda dobiti kupon koji ćemo moći donirati školi.

Učenici mogu svakodnevno ubacivati kupone u kutijice koje se nalaze na ulazu u školu, a kupone možete i samostalno skenirati i donirati našoj školi.

Pozivamo vas da se uključite u ovaj zajednički projekt kako bismo ponovili rezultat od prošle godine i na taj način omogućili odabir novih nastavnih pomagala.

Hvala vam od srca na suradnji!