S PONOSOM I S VJEROM - OSNOVNA ŠKOLA I GRAD DONJI MIHOLJAC UZ VATRENE

Autor: Vedran Aladić, 15. 6. 2018.

VIDEO PODRŠKE MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Oko pet stotina učenika i zaposlenika donjomiholjačke osnovne škole i vrtića pripremilo je kockaste i crveno-bijele majice te su u prostoru osnovne škole snimili fotografiju na način da su tijelima formirali rečenicu AJMO, VIDA!

Domagoj Vida, stoper Vatrenih, pohađao je prije petnaestak godina Osnovnu školu „August Harambašić“ Donji Miholjac i izgradio je trajne mostove ljudskosti i empatije koji ga malo–malo vraćaju u njegovu školu i njegov grad Donji Miholjac. Domagoj Vida nikada ne propusti priliku posjetiti svoju  osnovnu školu i Donji Miholjac i redovito dolazi u posjet novim generacijama učenika, a  svoje veliko srce pokazuje i tako što nikada ne zaboravlja one najmanje i  što svojoj školi i učenicima rado i neizostavno donosi sportsku opremu, bilježnice, dresove i time pokazuje svoju veličinu i svoju ljubav prema školi u kojoj je napravio svoje prve korake.

Osnovna škola „August Harambašić“ Donji Miholjac nedavno je obilježila Dan škole uz moto „U životu ne možemo napraviti velike stvari – samo male stvari s puno ljubavi…“

Domagoja Vidu upravo taj moto čini velikim: i sada kada je u sportu dostigao ono što niti jedan Miholjčanin do sada nije, on živi za svoj grad i za svoju školu, i kad god je to moguće, čini male stvari koje život njegovih sugrađana čine smislenijim. Reklo bi se da su to „sitnice koje život znače“! Hvala ti, Domagoje!

Vatreni, naprijed!!!!

Upis u učeničke domove

« Srpanj 2024 »

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr