Autor: Branka Cigrovski, 17. 7. 2020.

22. 7. 2020. godine  u 12.00 sati zaključava se lista prioriteta i započinje ispis prijavnica. Prijavnicu potpisuje učenik i roditelj. Potpisivanje prijavnice s listom prioriteta ne jamči da će se kandidat upisati na onaj izbor na kojem je stekao pravo upisa u trenutku zaključivanja odabira.

Ove godine je mogućnost dostava prijavnica osobno ili elektroničkim putem (skenirano ili slikano).
Učenik može sam dohvatiti prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISPUSŠ u propisanom roku. Nakon što su učenik i roditelj/skrbnik ispisali i vlastoručno potpisali prijavnicu, prijavnica se može dostaviti osobno ili elektroničkim putem (slikana ili skenirana) na e-mail adresu branka.cigrovski1@skole.hr.
Ako učenik nema mogućnost ispisati popunjenu ispisati popunjenu prijavnicu, učenik i roditelj/skrbnik mogu je digitalno potpisati te dostaviti elektroničkim putem.
Molimo roditelje/skrbnike da dostavu potpisanih prijavnica elektroničkim putem dostave na e-mail adresu: branka. cigrovski1@skole.hr do 23.7. 2020. godine do 12.00 sati.

Potpisanu prijavnicu elektroničkim putem može dostaviti samo roditelj/skrbnik i to, u pravilu, s elektroničke adrese koja je za kontakt roditelja/skrbnika navedena u e-Dnevniku. Ako je roditelj/skrbnik poslao potpisanu prijavnicu s elektroničke adrese koja nije navedena za kontakt u e-Dnevniku, razrednik treba kontaktirati roditelja/skrbnika telefonskim putem i provjeriti je li roditelj/skrbnik doista poslao potpisanu prijavnicu s te adrese.

Ako učenik i roditelj/skrbnik nemaju mogućnost ispisati popunjenu prijavnicu i nemaju digitalni potpis, popunjena prijavnica ispisuje se u Školi (informatička učionica, 2. kat), a učenik i roditelj/skrbnik dolaze osobno u školu i vlastoručno potpisuju prijavnicu, 23. 7. 2020. godine u 16.00 sati. Molimo roditelje da se pridržavaju epidemioloških preporuka.

« Kolovoz 2020 »

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr