NOVE PREPORUKE O ORGANIZACIJI RADA U RAZREDNOJ NASTAVI

Autor: Vedran Aladić, 20. 5. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

danas su u popodnevnim satima iz Ministarstva znanosti i obrazovanja pristigle nove preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje od 25. svibnja 2020. godine koje stavljam u privitak ove obavijesti.

Nakon što do četvrtka budemo imali okvirni broj učenika razredne nastave koji će od 25. svibnja 2020. godine krenuti na nastavu, objavit ćemo na mrežnim stranicama detaljne obavijesti o vremenu dolaska u školu, učionicama u kojima će se odvijati nastava te o smjenama u koje će djeca ići.

Oni roditelji koji imaju objektivne ili subjektivne razloge zbog kojih djecu neće poslati u školu, mogu i naknadno uključiti dijete u nastavne grupe u školi, ali u međuvremenu moraju osigurati uvjete kod kuće kako bi djeca od ponedjeljka i dalje bila uključena u nastavu na daljinu.

Odgojno-obrazovni ishodi trebali bi biti usklađeni u radu u učionici s nastavom u Školi na Trećem tako dugo dok se Škola na trećem provodi, odnosno dok ima učenika koji su u mješovitom modelu nastave.

Molimo roditelje da prate školsku mrežnu stranicu te svoje komunikacijske kanale radi pravovremenog dobivanja novih obavijesti.

Hvala vam svima na suradnji!

« Ožujak 2024 »

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr