JOŠ JEDNO VELIKO SPORTSKO PRIZNANJE NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Vedran Aladić, 22. 2. 2013.

Ženskoj šahovskoj ekipi Osnovne škole "August Harambašić" Donji Miholjac dodijeljena plaketa za najbolji školski športski kolektiv grada Donjeg Miholjca u 2012. godini

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac zaslužila je još jedno veliko sportsko priznanje. Ženska šahovska ekipa naše škole koju čine učenice Nina Kovačević, Haike Roklicer, Petra Spajić, Suzana Tot i Iris Šimenić pod vodstvom vanjskoga suradnika Vjekoslava Đebića primila je plaketu grada Donjega Miholjca za najbolji školski športski kolektiv u 2012. godini. Ovo je  priznanje nagrada za osvojeno prvo mjesto u šahu na Državnom natjecanju školskih športskih društava u 2012. godini. Dodjela priznanja održana je u donjomiholjačkome dvorcu 19. veljače 2013. godine u organizaciji Zajednice športskih udruga grada Donjega Miholjca, a plaketu je šahovskoj ekipi uručio gradonačelnik Donjega Miholjca Stjepan Viduka.  U glazbenom dijelu programa predstavio se naš tamburaški orkestar uz dio pjevačkoga zbora Breze pod vodstvom nastavnika Darka Nikolića.

(Slijeva) Suzana Tot, Haike Roklicer, Vjekoslav Đebić, Iris Šimenić, Petra Spajić, Nina Kovačević

Tamburaški orkestar s voditeljem Darkom Nikolićem (treći slijeva)

Dio pjevačkoga zbora Breze

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr