preskoči na sadržaj

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac

Login
Ime smo dobili po...

Ponosni smo na....

Kalendar
« Svibanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Tražilica
Stručno usavršavanje

Stručni skupovi- prijava

Izdvajamo

Vremenik pisanih provjera

Pristup informacijama

Preporučujemo...

Udžbenici iz informatike

Školska učilica 

Prijavi zlostavljanje

Prijava zlostavljanja na Internetu

Sandučić povjerenja

Raspored informacija

Razredna nastava           PŠ Rakitovica           Predmetna nastava   

Osnovna glazbena škola

 
 
Razredna nastava

Redni broj

Ime i prezime učitelja, razred

Vrijeme predviđeno za informacije

1.

IZABELA MOLNAR, 1.a

UTORAK – 11,50-12,35

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

2.

MIRNA ŠIMENIĆ, 1.b

SRIJEDA – 9,00 – 9,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

3.

ZLATANA ŠRAJER KNEŽEVIĆ, 1.c

ČETVRTAK – 9,00 – 9,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

4.

ANKA CIGROVSKI, 2.a

UTORAK – 10,00 – 10,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

5.

TIHANA GETO, 2.b

SRIJEDA – 9,00 – 9,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

6.

VALERIJA ČMELAK, 2.c

SRIJEDA – 10,00 – 10,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

7.

ŽELJKA POBI, 3.a

SRIJEDA – 10,50 – 11,35

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

8.

DRAGANA NOVOSELIĆ, 3.b

PONEDJELJAK – 9,00 – 9,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

9.

MIRELA ĆOSIĆ, 4.a

UTORAK – 11,00 – 11,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

10.

MARKO MIKIĆ, 4.b

PETAK – 9,00 – 9,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

11.

s. MONIKA HANČIĆ, vjeronauk

ČETVRTAK – 10,00 – 10,45

12.

AJDA ZUBČIĆ, engleski jezik

SRIJEDA – 10,00 – 10,45

POSLJEDNJA SRIJEDA U MJESECU - 17,00 DO 17,45

13.

KLAUDIJA ŠTEFAN, engleski jezik

UTORAK - 11,50 – 12,35

 
 
 
 
PŠ Rakitovica
 
 
 
Učitelji razredne nastave održavaju informacije u svojoj smjeni
 
 
Predmetna nastava

Redni broj

Ime i prezime učitelja

Vrijeme predviđeno za informacije

1.

BRANKA GREGURIĆ

PONEDJELJAK – 9,00-9,45

2.

ZRINKA JURČEVIĆ

ČETVRTAK – 10,00-10,45

3.

VESNA ALADIĆ

UTORAK – 10,00-10,45

4.

IVANKA PETEKIĆ

PONEDJELJAK – 10,00-10,45

5.

VIŠNJA SHALA

ČETVRTAK – 10,00-10,45

6.

BORIS ŠILI

SRIJEDA – 9,00-9,45

7.

KLAUDIJA ŠTEFAN

UTORAK – 11,50-12,35

8.

KRISTINA ANDRAČIĆ

SRIJEDA – 11,50-12,35

9.

MAJA POSLON ŽIVKOVIĆ

PONEDJELJAK – 13,25-14,10

10.

MARIJETA VESELOVAC

UTORAK – 11,00-11,45

11.

SENKA MIKIĆ

SRIJEDA – 11,00-11,45

12.

ANDREA HAM TINTOR

SRIJEDA – 17,00-17,45

13.

DRAŽEN ĆOSIĆ

SRIJEDA  -18,30-19,15

14.

MATEA SKELEDŽIJA

SRIJEDA – 9,00-9,45

15.

MILAN FALAMIĆ

UTORAK - 11,00-11,45

16.

MARIO PINTARIĆ

PONEDJELJAK – 9,00-9,45

17.

JELENA ŠARČEVIĆ

PETAK – 9,00-9,45

18.

MLADEN LOINA

UTORAK – 9,00-9,45

19.

NADA MAROSLAVAC

UTORAK – 9,00-9,45

20.

JASMINA MATOŠEVIĆ

ČETVRTAK – 10,50-11,35

21.

BRANKA CIGROVSKI

ČETVRTAK – 9,00-9,45

 
 
Osnovna glazbena škola

Redni broj

Ime i prezime učitelja

Vrijeme predviđeno za informacije

1.

NADA DOŠEK

SRIJEDA – 18,15 – 19,00

2.

MARIJA GALOVIĆ

SRIJEDA – 16,30 – 17,00

3.

SILVIJA JEŽIĆ – KNEŽEVIĆ

SRIJEDA – 16,15-16,45

4.

DARKO NIKOLIĆ

SRIJEDA – 13,30-14,00

5.

DINKO PETRIŠEVAC

SRIJEDA – 15,00-15,30

 
 

 

preskoči na navigaciju