Autor: Zrinka Jurčević, 7. 6. 2013.

Dan škole proslavljen  4. - 5. lipnja 2013. godine dodjelom nagrada i priznanja te svečanom akademijom

U nastavno-sportskoj dvorani 4. lipnja 2013. poslije skraćene nastave u 12 sati bila je dodjela nagrada i priznanja najboljim učenicima te njihovim mentorima i vanjskim suradnicima. Nagrade i priznanja su dodjeljivali ravnatelj Vedran Aladić i psihologinja Renata Siročić Pleić. Ravnatelj je istaknuo da su ove godine iz 12 predmeta učenici se plasirali na županjsku razinu, a iz informatike, geografije i stolnog tenisa do državne razine. Učenici i mentori koji su se plasirali na državnu razinu ili radovi bili predloženi, posebno su nagrađeni kao i učenici koji su se plasirali do 3. mjesta na županijskoj razini.

Marta Jurčević, 5. a

Ovogodišnji rođendan naše škole, Osnovne škole "August Harambašić" Donji Miholjac obilježio se u srijedu 5. lipnja 2013. Program je započeo u 10, 00 sati, u kino-dvorani  himnom Republike Hrvatske.
     Na početku ravnatelj je pozdravio sve prisutne i objasnio što znači tema ovogodišnje akademijske svečanosti. Poruka je glasila: „Živjeti ljubav“. Nastupio je tamburaški orkestar, školski zbor, dramska skupina i muški dio kolektiva te učenici razredne nastave. Posebnu pozornost izazvao je muški dio kolektiva otpjevavši dvije pjesme koje su svojim kolegicma (našim učiteljicama i tetama) pripremili za Dan žena.
     Program je završio 10,40 s pjesmom školskog zbora i pratnjom tamburaškog orkestra glazbene škole koja se zvala: „Ne dirajte mi ravnicu“. Nakon programa učenici su mogli otići pogledati izložbu radova u holu škole., a za učitelje i uzvanike priređen je svečani ručak.

Lara Job, 5. c

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr