STOLNI TENIS

Autor: Zrinka Jurčević, 15. 10. 2013.

Stolnotenisači sudjelovali na dvodnevnom stolnoteniskom turniru 15. Memeorijalu Matije Gregića u Osijeku

Učenici Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac natjecali su se na još jednom državnom stolnoteniskom turniru 15. Memorijal Matija Gregić, ovoga puta u Osijeku, 12. i 13. listopada 2013. Oba dana turnir je počinjao u deset sati. Na turniru su sudjelovali: Karlo Vinković, Mateo Vinković, Arijan Vinković, Anton Smrekar, Marta Jurčević, Sofija Čočaj te Marina Vuzem (SŠ). Trener ekipe je Alen Vuzem.
Prvoga dana turnira igrali su: Karlo Vinković za najmlađe kadete, Arijan Vinković, Mateo Vinković i Anton Smrekar za kadete, te Marta Jurčević, Sofija Čočaj i Marina Vuzem za kadetkinje. Karlo je bez pobjede igrao u skupini, no ovo je ipak bio njegov prvi turnir. Arijan i Mateo u kadetima su ostvarili po jednu pobjedu u skupini, a Anton je odigrao bez pobjede. Za kadetkinje je također bio loš dan. Ni Marta, Sofija i Marina nisu prošle skupinu.
Drugoga dana turnira bila je bolja situacija, a igrali su: Mateo Vinković za mlađe kadete, Marta Jurčević i Sofija Čočaj za mlađe kadetkinje te Marina Vuzem za juniorke. Mateo je prošao skupinu te došao u osminu finala gdje je izgubio od prvaka Hrvatske u ovoj kategoriji. Marta i Sofija su prošle skupinu te obje izgubile u četvrtini finala. Marina Vuzem nije prošla skupinu.
Sezona za naše stolnotenisače je počela, stanje na ljestvici se sve više komplicira, tako da naši stolnotenisači moraju dati sve od sebe u nastavku sezone kako bi održali svoju poziciju, odnosno i poboljšali ju uz treninge i samu igru.

Novinar: Anton Smrekar, 8.c

Anton Smrekar

Arijan Vinković

Mateo Vinković