POSJET ŽUPANA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

Autor: Zrinka Jurčević, 10. 1. 2011.

Posjet župana Osječko-baranjske županije  Vladimira Šišljagića  našoj osnovnoj školi

Našu su školu 27. prosinca 2010. godine posjetili župan Osječko-baranjske županije gosp. Vladimir Šišljagić te pročelnica Upravnoga odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Ksenija Zbožil kako bi pogledali nedavno postavljeni novi športski pod u Nastavno-športskoj dvorani naše škole, a dočekao ih je ravnatelj Škole sa svojim najbližim suradnicima.
Naime, Županija osječko-baranjska financirala je kapitalnu investiciju postavljanja športskoga poda u dvorani naše osnovne škole te za radove izdvojila oko 600 000,000 kn. Uz već ranije sanirane trule žljebove, pregradne stijene, postavljanje dijela novih stolica, uređenje stolnoteniske dvorane te sanaciju sanitarnih čvorova, postavljanje dvoranskoga poda je bila najpotrebnija i najhitnija investicija.
Tjedno kroz Nastavno-športsku dvoranu prođe gotovo 2000 korisnika od kojih najveći broj čine učenici donjomiholjačke osnovne i srednje škole.
Župan Vladimir Šišljagić izrazio je zadovoljstvo izgledom Nastavno-športske dvorane te je također obišao matičnu školu i školsku knjižnicu obećavši dodatna sredstva za odvod oborinskih voda u NŠD-u.

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr