ŽUPANIJSKE PRVAKINJE U STONOM TENISU

Autor: Vedran Aladić, 6. 12. 2023.

Naše su djevojčice i ove godine ostvarile izvrstan rezultat  postavši županijske prvakinje i plasiravši se na Državno natjecanje u stolnom tenisu.

U Nastavno-sportskoj dvorani Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac danas je održano Županijsko natjecanje u stolnom tenisu za učenice i učenike osnovnih škola na kojem su sudjelovale najbolje stolnoteniske ekipe naše županije.

Još jedan izvrstan rezultat osvojila je Ženska učenička stolnoteniska ekipa Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac koja je dominantno, bez izgubljenog seta, osvojila prvo mjesto i plasirala se na Državno natjecanje školskih sportskih društava koje će biti održano u Poreču u travnju sljedeće godine.

Za donjomiholjačke osnovnu školu nastupile su učenice Julija Schweigert, Hana Čmelak, Laura Vidaković i Hana Miličić koje će pod vodstvom trenera i vanjskog suradnika Alena Vuzema pokušati ponoviti prošlogodišnje finale Državnog prvenstva u stolnom tenisu.

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr