PROJEKT "UNIVERZALNE ŠPORTSKE ŠKOLE"

Autor: Branka Cigrovski, 1. 4. 2009.

U suradnji s Hrvatskim školskim športskim savezom, Zajednica športskih udruga i saveza Osječko - baranjske županije i Školski športski savez Osječko - baranjske županije provode projekt "Univerzalne športske škole".

Osnovna škola "August Harambašić" s voditeljima Mirkom Azenićem i Vladimirom Skeledžijom sa svojim polaznicima Univerzalne športske škole iz prvog i drugog razreda, 18. ožujka 2009. godine ugostila je polaznike Univerzalne športske škole iz Osnovne škole kralja Tomislava Našice.

Na početku susreta polaznike i goste iz Našica pozdravio je ravnatelj OŠ "August Harambašić" te im zaželio puno sreće i uspjeha. Natjecanje se odvijalo u dvorani naše škole. U susretu dviju škola sudjelovalo je više od 50 učenika.
Dječaci su u jednom dijelu dvorane igrali mali nogomet. Naši mali nogometaši pobijedili su 6:3 dječake iz Našica. U drugom dijelu dvorane djevojčice su se iskušale u poligonu spretnosti. Vjerni navijači bili su roditelji  te rodbina djece.
Susret je završio zajedničkim druženjem u predvorju dvorane. Djeca su se opustila  uz sok i zajedničke razgovore. Poslije uskrsnih praznika naši polaznici odlaze na susret u Našice. Želimo im puno sreće i uspjeha.

Novinari: Nives Radonjić,  Matea Greganić, 8.b

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr