POČELA ŽUPANIJSKA NATJECANJA

Autor: Renata Siročić-Pleić, 5. 2. 2019.

Tijekom mjeseca siječnja  održan  je dio  školskih natjecanja.

Najbolji na njima plasirali su se na županijska natjecanja.

Na Županijskoj vjeronaučnoj olimpijadi, održanoj 30. siječnja 2019. godine u Osijeku sudjelovali su: Ana Ovcin (7.c), Antea Bolčina (8.b), Nia Korov (8.b) i Mislav Knežević (8.a), s mentoricom vjeroučiteljicom Jasminom Matošević.

Na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika sudjelovat će Fran Perić (8.b), s mentoricom učiteljicom Klaudijom Štefan. Na Županijsko natjecanje iz matematike plasirali su se  Lovro Ćosić (7.b) i Borna Job (7.b),  a iz informatike Petar Galović (5.a), Lucija Hat (5.b), Dorian Vrbešić (5.a), Matija Vrbešić (5. b), Ivan Kinjerovac (6.a), Leon Zjakić (6.b), Lovro Ćosić (7.b), Antun Laštre (7.b), s  mentoricom učiteljicom Brankom Cigrovski.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr