Vremenik natjecanja i smotri u školskoj godini 2019./2020.

Autor: Branka Cigrovski, 2. 12. 2019.

Agencija za odgoj i obrazovanje objavljuje vremenik za provedbu natjecanja i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj u 2019./2020. školskoj godini.

Svrha natjecanja i smotri je predstavljanje rezultata rad, znanja, vještina, sposobnosti i kompetencija učenika/ca i njihovih mentora/ic na određenom području. Sudjelovanjem na natjecanjima učenicima se omogućava razvoj sklonosti, sposobnosti i iskazivanje zanimanja za određena područja. Natjecanja i smotre provode se na tri razine, školskoj, županijskoj i državnoj.

Provedba natjecanja i smotri učenika/ca osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske organizira i koordinira Agencija za odgoj i obrazovanje u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i strukovnim društvima i udrugama.

Izvor: https://www.azoo.hr/index.php?view=article&id=7681&naziv=vremenik-natjecanja-i-smotri-u-skolskoj-godini-20192020
Priloženi dokumenti:
VREMENIK_NATJECANJA_I_SMOTRI_U_2020.doc (119.50 KB)

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr