Rezultati natječaja

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA OD 31. siječnja 2023.

Autor: Spomenka Vučković, 2. 3. 2023.

1. Na radno mjesto učitelja/ice Engleskoga jezika na određeno puno radno vrijeme (40 sati tjedno) zamjena za bolovanje, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, primljena je gđa Rina Benko, magistra edukacije engleskoga jezika i književnosti i magistra rusistike.

1. Na radno mjesto voditelja/ice računovodstva na neodređeno puno radno vrijeme, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, primljena je gđa Sanja Tolić, diplomirani ekonomist.

1. Na radno mjesto kuhara/ice na neodređeno puno radno vrijeme, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, primljena je gđa Brigitta Kapitanić, kuharica.

1. Za radno mjesto spremača/ice na određeno puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje, zbog iznenadnog prestanka potrebe za zamjenom (smrti zaposlenice), uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, ne može se donositi odluka po tom natječaju.

1. Na radno mjesto spremača/ice na određeno nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno) zamjena za bolovanje, mjesto rada Rakitovica, uz prethodnu suglasnost Školskoga odbora, primljena je gđa Melita Falamić.

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr