Rezultati natječaja

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA OD 13. LISTOPADA 2023.

Autor: Spomenka Vučković, 10. 11. 2023.

1. Na radno mjesto učitelja/ice klavira (nepuno radno vrijeme, 18 sati tjedno), uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, primljen je Robert Tešanović na 5 mjeseci, zbog neispunjavanja uvjeta natječaja.
  1. Na radno mjesto učitelja/ice klavira (puno radno vrijeme, 40 sati tjedno), uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, primljen je Antonio Benkotić na 5 mjeseci, zbog neispunjavanja uvjeta natječaja.
  1. Na radno mjesto učitelja/ice harmonike (nepuno radno vrijeme, 20 sati tjedno), uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, primljen je Vinko Kukuljan na 5 mjeseci, zbog neispunjavanja uvjeta natječaja.
  1. Za radno mjesto učitelja/ice gitare (puno radno vrijeme, 40 sati tjedno) Školski odbor je dao prethodnu suglasnost Nikolini Medvedović. Kako je Nikolina Medvedović odustala od zasnivanja radnog odnosa, natječaj će se ponoviti.
  1. Za radno mjesto učitelja/ice engleskoga jezika (puno radno vrijeme, 40 sati tjedno) Školski odbor je dao prethodnu suglasnost Dubravki Sertić. Kako je Dubravka Sertić odustala od zasnivanja radnog odnosa, natječaj će se ponoviti.
  1. Na radno mjesto pomoćnika/pomoćnice u nastavi učenicima s teškoćama na određeno nepuno radno vrijeme (20/25 sati tjedno), uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, a najdulje do 30. lipnja 2024., primljene su Ana Tučkar, Anita Vrbanić i Marija Kupanovac.

Objavljivanjem ove Obavijesti na mrežnoj stranici Škole smatra se da su kandidati obaviješteni o rezultatima izbora te im se pojedinačne obavijesti o izboru kandidata neće dostavljati.

Osnovna škola "August Harambašić" Donji Miholjac / Prilaz stadionu 1, HR-31540 Donji Miholjac / os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr / dmiholjac@os-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr